Jūs esate čia: Pagrindinis > Putų izoliacija > Namai, mansarda > Mansarda

Mansarda

SOUDAL

Namo palėpių šiltinimas putomis

Šilumos nuostoliai dėl netinkamos stogo izoliacujos gali siekti net 30 %visų šilumos nuostolių pastate. Šiltos oro masės visada kyla į viršų ir labiausiai spaudžia pastogės izoliaciją. Tam, kad sulaikyti kuo daugiausiai šilumos pastate, turime pasirūpinti, kad mūsų namo izoliacija būtų sandari ir veiksminga. Tada namas nepraras šilumos žiemą ir išliks vėsus vasarą.

Apskaičiavus ir palyginus šildymo išlaidas, vienareikšmiai galima teigti, kad verta apšiltinti visas namo atitvaras. Kokybiška izoliacija ne tik turi atitikti minimalius šilumos slopintuvo standartus, bet visų pirma, nepriklausomai nuo kuro rūšies, turėtų padėti mums sumažinti šildymo išlaidas. Palėpių šiltinimas yra vienas iš svarbiausių namo statybos darbų, kadangi rezultatus jausime daugelį metų. Daugelis žmonių renkasi poliuretano putų izoliaciją. Toliau paaiškinsime, kodėl.

Purškimas ant plėvelės.Puikiai tinka tiesiogiai purkšti ant įvairių tipų membranų ir stogo plėvelės. Šio tipo pagrindai yra pakankama kliūtim putų plėtimuisi nepageidaujam kryptim. SOUDAL įmonės putos nepaisant to, kad purškiant intensyviai plečiasi, neišstumia plėvelės, o plečiasi į laisvas erdves. Izoliacijos taikymas tiesiogiai ant stogo apdengo membranomis sandarina visas membranų jungtis ir sukuria puikią vėjo izoliaciją. Be to, produktas yra labai lengvas. Jo svoris- apie 8kg/m³. Taigi jis neapsunkins stogo konstrukcijos. Mūsų sistema veikia labai gerai ne tik kaip namo apšiltinimas , bet ir kaip garso izoliacija.O tai labai svarbu, kai stogas apdengtas membranomis arba skardos čerpėmis. Labai geri garso izoliacijos parametrai. Žymiai sumažina triukšmą, kuris sklinda nuo skardos,pvz. esant dideliai liūčiai. Ši šiltinimo sitema puikiai tinka namo pastogėms ir palėpėms.

Medinių stogo konstrukcijų šiltinimas putomis. Sistema puikiai tinka palėpių šiltinimui. Putos tiesiogiai purškiamos ant lentų ar medienos drožlių plokščių. Putos labai gerai limpa prie medžio ir tampa sandaria ir veiksminga izoliacija. Purkšdami putas tiesiogiai, pašaliname didžiąją dalį terminių tiltelių. Ypatingas dėmesys turi būti skiriamas kampams, namo užlūžimams, o taip pat šlaitinio stogo jungtims su išorine namo siena. Palėpės šiltinimo darbus rekomenduojame atlikti kartu su sienų šiltinimu(prie mūrloto).Putos purškimo metu plečiasi, todėl lengvai užsandarinsime ir užpildysime tarpus prie mūrloto ir kitų konstrukcinių elementų.Labai svarbu, kad putos nepažeidžia medienos.
Gerbiamieji, norite apšiltinti savo namo palėpę ar pastogę, bet nežinote kaip tai padaryti ir kiek tai Jums kainuos- kreipkitės į mūsų konsultantus! Mūsų šiltinimo sistemos yra aukščiausios kokybės ir prieinamos kainos! Jau dabar skambinkite arba rašykite ir užsisakykite šiltinimo paslaugą!

Jusu mansarda reikalauja šiltinimo?

Wiktor Misiukanis

Wiktor Misiukanis
Przedstawiciel handlowy ds. ocieplania budynków

+48 534 535 288 +37 061 303 863
wiktor.misiukanis@cels.pl