Jūs esate čia: Pagrindinis > Langai > PCV LANGAI > Energijos taupymo

Energijos taupymo

Bluevolution BrugmanRehau GeneoVeka Softline
pcv-energ-brug

Langai Class 82 gaminame BluEvolution82 profilių pagrindu. Paprasta forma puikiai pabrėžia modernų charakterį jūsų namuose. Specialios šešių kamerų konstrukcijos langas, yra su giliai įleistu stiklo paketu bei trečia tarpine, visa tai leidžia Jums gauti vieną iš geriausių šilumos izoliacijų.

pcv-energ-geneo

Langai PETECKI FUTURE DESIGN 86 dėl savo savybių yra unikalus gaminys. Profilių savybės Geneo, pagamintas iš medžiagos RAU – FIPRO bei jiems specialiai suprojektuotos sandarinimo tartinės leido mums pasiekti puikią šiluminę izoliaciją reikalingą pasyvių namų  statybai. Naudojami šešių kamerų profiliai iš kompozicinių medžiagų, suteikia reikiamą tvirtumą net be plieno armatūros naudojimo! Šios savybės suteikia galimybę sukurti didelį stiklo paviršių, kuris leidžia Jums gauti šilumą iš saulės spindulių. Tai unikalus produktas, kuris yra bekompromisis neriboto dizaino galimybių ir aukščiausių techninių ir eksploatacinių savybių derinys.

 

pcv-energ-veka

Langai PETECKI FUTURE LINE 82 MD skirta pasyviosios konstrukcijos namams. I sistema leidžia Jums sukurti didelių gabaritų (didelio ploto stiklo paviršių) langus, todėl šiluma gaunama iš saulės spindulių. Tuo pačiu metu, standartinis dvigubo stiklo paketas kurio šilumos laidumo koeficientas U=0,5 W/m2K , žymiai sumažinti energijos nuostolius. Naudojant septynių kamerų profilį 82 Softline bendrovė VEKA leido pašalinti šilumos tiltelius.

Nori žinot daugiau ? Paskambink: 87 566 65 26, +37 061 303 863 … arba