Jūs esate čia: Pagrindinis > Langai > ALIUMININIAI LANGAI > Balkonų stiklinimas

Balkonų stiklinimas

zabudowy-balkonowe

Fasadai – modernios pakabinamos paprastų ir sudėtingų formų sienos, pagaminti iš originalių aliuminio profilių sistemų (fasadas “horizontalią liniją”, fasado ar struktūrinių). Dėka įvairaus spektro pritaikymo jie gali kurti įvairius ir techniškai sudėtingus fasadus atitinkančius investuotojų, dizainerių ir architektų poreikius.Pakabinami fasadai neatsiejama šiuolaikinės architektūros dalis. Šios konstrukcijos apima šiuolaikines technologijas su dabartinėmis tendencijomis teikti reikiamą šiluminę izoliaciją ir akustiką.

Jie leidžia gaminti langus ir duris iš ” šalto ” ar ” šilto ” aliuminio profilio su bet kokiomis savybėmis ir naudojimo tikslais (fiksuoto, varstomo, atverčiamo, atidaromo- atverčiamo, bei stumdoma, vienvieres, dvivėres atidaromas į vidų arba į išorę duris, su atvirais arba uždarais vyriais stumdomas rankiniu būdu arba automatiškai). Sistemos pasirinkimas priklauso nuo reikalavimų, šilumos ir garso izoliacija, naudojimo intensyvumo ir specialių reikalavimų ( dūmų , apsaugo nuo įsilaužimo , neperšaunami, ugniai atsparūs ir pan.) Pasiūlymai apima visą spektrą spalvų ir užpildų, pavyzdžiui, stiklo, aliuminio plokštės , PVC plokštės ir priedai, pavyzdžiui, durų sklendėms, durų rankenos ir pan. Mes naudojame tik patikrintas apkaustų sistemas.

ECOSLIDE /ES/ – to nowość w ofercie systemów przesuwnych Aliplast.

Charakterystyka systemu:

  • Głębokość zabudowy: dla ram 51 lub 79mm, dla skrzydeł 18/21 mm.
  • System dwu- lub trzytorowy, pozwalający na projektowanie zabudów 2-, 3-, 4-, 6-o skrzydłowych.
  • Możliwe wypełnienia o grubościach 1-12 mm.
  • System bez izolacji termicznej.
  • System ECOSLIDE jest kompatybilny z innymi systemami Aliplast.

Zastosowanie:
System przeznaczony jest do projektowania do nieogrzewanych zabudów zewnętrznych (balkony, tarasy, loggie) lub przesuwnych zabudów wewnętrznych

Galeria: