Jesteś tutaj:
Informacija apie įmonę

o-nas-bg

Sveiki apsilanke į mūsų svetainėje. Turime 16 metų patirtį langų ir durų pardavime ir montavime. Esame atstovais geriausiu gamintojų (Dre Gerda), o nuo 6 metų mes taip galim pasiūlyt poliuretano putų izoliacija – šiuo budu apsildem daugiau nei 630 namų, 61 tūkst. kvadratinių metrų. Didžiuojamės tuo, kad mūsų kokybę vertina tiek daug klientų.

Purškiamąją termovatą galima naudoti ir naujuose, ir jau eksploatuojamuose pastatuose, taip pat pastatuose pastatytuose pagal labai neįprastus projektus. Termovata tvirtai prilimpa prie plytinių sienų, betono, medinių ir plieninių karksų bet kokiomis aplinkos sąlygomis.

Cels Suvalkai siūlo yra aukščiausios kokybės vidinių ir lauko durų durys (metalo, medienos ir sudėtiniai), o namas (putų poliuretano) izoliacija. Nuo konkurentų išskiria mus kompleksinės paslaugos, draugiškas aptarnavimasbei patraukli kainas.

Daug užduočių

Daug klientų

Vienas tikslas

Sėkmė

Siūlome vartus, langus, lauko duris, vidaus duris, roletus, žaliuzes. Prekiaunam taip pat vartais ir tvorom. Nuo 5 metų apšildome namus, pastoges SOUDAL puta.

Kviečiame susipažinti su mūsų oferta, pažiūrėti mūsų darbų galerija. Kilus klausimams padėsim į juos atsakyti. Mūsų techniniai patarėjai Jums padės.

 

16

metų patirties

6

patirties putų izololacijoje

32

mūsų specjalistų komanda

630

apšildytų pastatų

patenkintų klientų

aplankančių svetainę

atliktos izolacijos

litų kasdien išgertos kavos

Įmonė CELS , turinti daugiau nei 16 metų patirtį statybų rinkoje. Mūsų įmonė siūlo savo klientams langus duris patikimų gamintojų.

Mūsų privalumai

Patirtis

16 metų patirties

Aistra

Siekiant patenkinti didėjančius klientų lūkesčius plečiame savo verslo sritį.

Modernumas

Jau keletą metų sukūrėme pasitikėjimą ir gerą reputaciją tarp individualių ir institucinių klientų. Turime platų gaminių pasiūlyma gerom kainom. Teikiame konsultavimo paslaugas ir montavimo darbus.

Sudėtingumas

Specializuojamės purškimo poliuretano putų izoliacija (stogai, sienos, pamatai, terasos ir neįprastos konstrukcijos). Siūlome moderniausią ir geriausią izoliacinę medžiagą galima rasti rinkoje