Jesteś tutaj:

Kontaktas

MŪSŲ TECHNINIAI PATARĖJAI

Jolanta Gibas

+48 530 154 114
jolanta.gibas@cels.pl

Wiktor Misiukanis

PL +48 534 535 288
          LT +37 061 303 863
wiktor.misiukanis@cels.pl


LANGŲ IR DURŲ SISTEMOS – MŪSŲ TECHNINIAI PATARĖJAI
Langai, durys

Daniel Wasilewski

+48 535 444 122
daniel.wasilewski@cels.pl

Jolanta Gibas

+48 530 154 114
jolanta.gibas@cels.pl

Langai, durys, apšildymas puta – Lietuva

Wiktor Misiukanis

PL +48 534 535 288
      LT +37 061 303 863
wiktor.misiukanis@cels.pl

Garažo vartai, tvoros

Bartosz Brzeziak

+48 535 777 032
bartosz.brzeziak@cels.pl

Lauko ir vidinės durys

Wioletta Butkiewicz

+48 602 377 105
wiola.butkiewicz@cels.pl

Iwona Dąbrowska

+48 535 036 302
iwona.dabrowska@cels.pl

Dorota Łangowska

+37 061 077 164
dorota.langowska@cels.pl

Ewa Pankiewicz – oddział SEJNY

+48 600 057 344
ewa.pankiewicz@cels.pl

Roletai ir tinkleliai nuo vabzdžių

Adam Butkiewicz

+48 508 129 160
adam.butkiewicz@cels.pl

APŠILDYMAS PUTA – MŪSŲ TECHNINIAI PATARĖJAI

Damian Szlaużys

+48 602 195 179
damian.szlauzys@cels.pl

Henryk Dobkowski

+48 535 999 725
henryk.dobkowski@cels.pl

Jarosław Wojtaś

+48 535 535 591
jaroslaw.wojtas@cels.pl

Susisiek su mumis

* - Būtinai pažymėk


Didmeninė prekyba

Marta Kowalewska

+48 87 567 75 17
marta.kowalewska@cels.pl

Techninis patarėjas didmeninei prekybai

Bartosz Brzeziak

+48 535 777 032
bartosz.brzeziak@cels.pl

Buhalterija

Łukasz Burzyński

+48 511 087 477
lukasz.burzynski@cels.pl

Marketingas

Paulina Milewska

+48 533 200 197
paulina.milewska@cels.pl


Įmonės centras
CELS Mariusz Butkiewicz
ul. Bakałarzewska 21
16-400 Suwałki
woj. podlaskie, Polska
NIP: 844 153 70 58
REGON: 790751697
+48 (87)565 34 83
+48 (87)566 64 19
biuro@cels.pl
Darbo valandos:
pirmadienis-penktadienis: 07:00 – 17:00
šeš: 07:00 – 13:00
Prėkybos taškai
Suwałki
ul. Pułaskiego 32c
16-400 Suwałki
woj. podlaskie, Polska
+48 (87)567 75 17
Sejny
ul. Strażacka 35
16-500 Sejny
woj. podlaskie, Polska
+48 (87)516 23 84